Sözcü Plus Giriş

Böcek’in sağlık durumu hakkında açıklama: Bilinci yerinde

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde corona tanısıyla yoğun bakımda tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama yapıldı. Genel seyrin iyiye gitmekte olduğu belirtilen açıklamada, bilincinin yerinde olduğu ve belirli düzeyde ağızdan beslenmenin başlatıldığı bildirildi.

İsmail AKIN
Güncellenme: 13:44, 02/11/2020
Böcek’in sağlık durumu hakkında açıklama: Bilinci yerinde

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği'nden yapılan yazılı açıklamada, Böcek’in yoğun bakımdaki takip ve tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Böcek'in bilincinin yerinde olduğu belirtilen açıklamada, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’in yoğun bakımdaki takip ve tedavisi devam etmektedir. Enfeksiyon için yoğun bir tedavi uygulanmaktadır. Bilinci yerinde ve belirli düzeyde ağızdan beslenme başlatılmış olup genel seyri iyiye gitmekle beraber enfeksiyon bulguları nedeniyle durumu ciddiyetini korumaktadır” ifadesine yer verildi.

İlginizi ÇekebilirKoca, Soylu'nun durumu ile ilgili son bilgileri paylaştıKoca, Soylu'nun durumu ile ilgili son bilgileri paylaştı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more