Sözcü Plus Giriş

Depremde yaralanırsanız ferdi kaza sigortası tedavi masrafınızı öder mi?

Deprem ardından sigorta konusunda araştırmalarını sıklaştıran vatandaşların cevabını merak ettiği konuların başında "Depremde yaralanırsanız Ferdi Kaza Sigortası tedavi masraflarınızı öder mi?" geliyor. Quick Bilgi Merkezi gündemdeki konuyu yanıtladı.

Güncellenme: 14:02, 17/11/2020
Depremde yaralanırsanız ferdi kaza sigortası tedavi masrafınızı öder mi?

Quick Sigorta, yaşanan deprem felaketinden sonra sigortalıların aklına takılan sorulara Quick Bilgi Merkezi tarafından hazırlanan videolarla yanıt veriyor. Quick Bilgi Merkezi, “Depremde yaralanırsanız Ferdi Kaza Sigortası tedavi masraflarınızı öder mi?” sorusunun cevabını yayınladığı bir video ile sigortalılarına anlattı.

TEDAVİ MASRAFLARINIZ ÖDENİR Mİ?

Quick Sigorta Yangın ve Sorumluluk Sigortaları Müdürü Serhat Akyol, videoda şu bilgilere yer verdi: “Ferdi kaza sigortası sigortalıyı poliçe süresi boyunca yaşayacağı kazalara karşı güvence altına alır. Poliçenin ana teminatları içerisinde deprem esnasında yaşanan yaralanmalar yer almaz. Ancak poliçeye eklenecek ek deprem teminatı ile yaşanabilecek kazalarda güvence altına alınabilir.”

İlginizi Çekebilirİzmir depremi DASK'a olan talebi patlattıİzmir depremi DASK'a olan talebi patlattı İlginizi ÇekebilirSigorta şirketleri hasar süreçlerini hızlıca tamamlıyorSigorta şirketleri hasar süreçlerini hızlıca tamamlıyor

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more